Вижте къде могат да гласуват трудноподвижните избиратели и избирателите с увредено зрение в 01 МИР

От РИК-Благоевград пуснаха списък на СИК по общини в 01 МИР Благоевградски за трудноподвижни избиратели и такива с увредено зрение.



1.ОБЩИНА БАНСКО

Всички СИК без СИК № 010100003, № 010100015 и № 010100016

2.ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД

СИК №010300002 – Партера на Младежки дом – за избиратели за секции с №01030001 до 010300097.

СИК № 010300100 – 1 етаж в ПУ „Св. Пайсий Хилендарски“, за избирателни секции с № 8, 9 и 10.

СИК №010300024 – 1 етаж , 2-ро ОУ „Димитър Благоев“, за избирателни секции с №19, 20, 22, 23, 25, 26 и 102.

СИК №010300035 – на 1 етаж 3-то ОУ „Димитър Талев“, за избиратели от секции с № 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 48 и 49

СИК № 010300047 – на 1 етаж Благоевградска професионална гимназия, за избиратели от секции №33, 95 и 96.

СИК № 010300055 – на 1 етаж 4-то ОУ „Димчо Дебелянов“, за избиратели от секции № 53, 54, 56, 57 и 58.

СИК № 010300076 – на 1 етаж 11-то ОУ „Христо Ботев, за избиратели от секции с № 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 112 и 113.

СИК № 010300091 – на 1 етаж 8-мо СУ „Арсени Костенцев“, за избиратели от секции с № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 114 и 115.

3.ОБЩИНА БЕЛИЦА

СИК № 010200001 – ПГ „Никола Вапцаров“, ул. „Димо Хаджидимов“

СИК № 010200002 – ПГ „Никола Вапцаров“, ул. „Димо Хаджидимов“

СИК № 010200003 – Информационен център, ет.1, ул. „Георги Андрейчин“ №9

СИК №010200007 – с. Краище, ул. „Двадесет и първа“ №4 /магазин Бимбашова махала-бараките/


4.ОБЩИНА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

СИК №011100003 – 3 ОУ „Братя Миладинови“, ул. „Полк. Дрангов“ №17

СИК №011100006 – ПМГ „Яне Сандански“, ул. „Скопие“ №4

5.ОБЩИНА ГЪРМЕН

СИК № 011300001 – кафе „Бистрото“

6.ОБЩИНА КРЕСНА

СИК №012800002 – Ритуална зала на ОбА, ет.1, ул. „Македония“ №96

7.ОБЩИНА ПЕТРИЧ

СИК № 013300001 – ОУ „Гоце Делчев“ ул. „България“ №30

СИК № 013300023 – ОУ „Христо Смирненски“, ул. „Ген. Тодоров“ №2

СИК № 013300024 – ОУ „Христо Смирненски“ , ул. „Ген. Тодоров“ №2

СИК № 013300026 – ОУ „Гоце Делчев“ ул. „България“ №30

8.ОБЩИНА РАЗЛОГ

СИК №013700002 – ул. „Шейново“ №2 – НЧ-15.09.1903-1909 г.

СИК №001370004 – ул. „Любен Каравелов“ №12, СУ „Братя Каназирави“

СИК № 013700012 – ул. „Яне Сандански“ №14, НУ „Яне Сандански“, ет.1

9.ОБЩИНА САНДАНСКИ

СИК № 014000001, ж.к. „Спартак“, бл.35

СИК № 014000017 – ул. „Св.св. Козма и Дамян“ №19

СИК № 014000030 – ул. „Стефан Стамболов“ №9

10.ОБЩИНА САТОВЧА

Всички СИК са определени за гласуване

11.ОБЩИНА СИМИТЛИ

СИК № 014400003 – ул. „Георги Димитрив“ №43, общински пазар – клуб на Инвалида

СИК №014400007 – ул. „Даме Груев“ №2, стадион „Септември“

12.ОБЩИНА СТРУМЯНИ

СИК №014900001 – с.Струмяни

СИК №014900004 – с. Микрево

СИК №014900008 – с. Илинденци

13.ОБЩИНА ХАДЖИДИМОВО

СИК № 015200002 – ул. „Димо Хаджидимов“ № 46, заседателна зала на Общината

14.ОБЩИНА ЯКОРУДА

СИК № 015300003 – Ритуална зала, ул. „Цар Борис III“ №122